top of page

Kino vakars

16. novembris, 2022, Latvija

Baltic Analog Lab 5 gadu jubileja

Baltic Analog Lab

BAL biedri un draugi, Ieva Balode, Armands Andže, Maksims Šenteļevs

all-events-black-03.png

Trešdien, 16.novembrī plkst. 19:00 biedrība un mākslinieku kolektīvs Baltic Analog Lab aicina nosvinēt savu piecu gadu jubileju BAL telpās Lienes ielā 19a.


Lai gan biedrība tika dibināta 2016. gadā, pie savām telpām tā nonāca 2017.gadā, uzsākot aktīvu pasākumu sēriju – radošās kino un foto darbnīcas, eksperimentālā kino festivālu “Process”, vairākas vasaras skolas, mākslas rezidences, kā arī sadarbības projektus ar citām kino laboratorijām un organizācijām Latvijā un pasaulē.


Šogad un nākamos četrus gadus biedrība piedalās vērienīgā Eiropas savienības finansētā projektā SPECTRAL, kas vieno sešas Eiropas laboratorijas, tāpat BAL ir arī daļa no lielāka kino laboratoriju tīkla – Filmlabs.org. Šo gadu laikā BAL biedru eksperimentālās kinofilmas ir tikušas rādītas dažādos starptautiskos kino festivālos un kino izrādīšanas vietās Latvijā, Vācijā, Horvātijā, Kanādā, ASV, Spānijā, Īrijā, Lietuvā, Indijā, Serbijā, Polijā, Norvēģijā, Somijā, Zviedrijā, Beļģijā, Francijā, Krievijā, Lielbritānijā un citur.


Savā dzimšanas dienā rādīsim BAL biedru filmas, kuras tapušas mūsu laboratorijā dažādos laikos, un nelielu BAL biedru fotogrāfiju izstādi. Cienāsim ar uzkodām un dzērieniem, taču aicinām viesus ņemt līdzi arī savus cienastus un dzērienus.


Pasākumā būs iespēja nofotografēties ar lielformāta foto kameru Armanda Andžes vadībā, kā arī iegādāties dažādus BAL biedru sagādātos labumus, tāpēc aicinām apmeklētājus paņet līdzi skaidro naudu ziedojumiem. Vakara gaitā būs arī muzikāls "Etnotekno" priekšnesums Maksima Šenteļeva vadībā.

Baltic Analog Lab 5 gadu jubileja
Baltic Analog Lab 5 gadu jubileja
bottom of page